Co se chystá

Tady je seznam plánovaných akcí, na které se můžete těšit. Naleznete zde také informace o tom, jak si nenechat žádnou akci utéct. A samozřejmě nám můžete s nějakou i pomoct!

Veškeré plánované akce vkládáme do našeho klubového kalendáře. Asi nejlepším způsobem, jak mít neustálý přehled o plánovaných akcích a dnech kdy se konají, je přidat se tento klubový kalendář do vašeho počítače či telefonu. Pokud navštívíte tento link a máte google účet, stačí jen kliknout na tlačítko add a váš kalendář si bude automaticky načítat nové akce - a to na všech vašich zařízeních včetně vašeho telefonu či tabletu. Pokud google účet nemáte, můžete si zobrazit staticky kalendář tady. Anebo můžete zkusit iCalc format, který by měl jít napojit na jakoukoliv jinou aplikaci.

Zhruba měsíc před akcí pak zasíláme oficální pozvánku emailem a vytváříme událost na facebooku, kde se můžete přihlásit a získat podrobnější informace.